Jak zrobić wizytówkę

Sposobów na stworzenie wymarzonej wizytówki jest wiele. Jednak najprostszą i najbardziej efektowną jest zlecenie wykonania projektu profesjonalnej drukarni. Wtedy będziesz miał pewność, że jakość Twoich wizytówek będzie na najwyższym poziome.

Skoro jesteś na tej stronie to pewnie zadajesz sobie pytanie, jak zrobić wizytówkę dla siebie i swojej firmy? To proste! Napisz do nas i zdaj się na nasze doświadczenie.

Wybierz technikę druku

Sam projekt wizytówki jest równie ważny co technika druku. To właśnie od niej zależy jakość. Pamiętaj, że nawet najpiękniejszy z projektów będzie się źle prezentował jeśli zostanie nieodpowiednio wykonany.

Zanim zabierzesz się za wykonania projektu wizytówki, wybierz technikę druku. Różne techniki mają swoje wady i zalety. Wszystkie musisz wziąć pod uwagę jeszcze przed etapem projektowania. Inaczej będzie prezentował się projekt do druku offsetowego, a inaczej do drukowania sitodrukiem. To samo można powiedzieć o druku wypukłym, tłoczeniu, kaszerowaniu, złoceniu czy lakierze wybiórczym. Jeśli nie wiesz, która z metod będzie dla Ciebie najlepsza, napisz do nas a chętnie doradzimy.

Zamów próbki z drukarni

Inaczej coś wygląda na zdjęciach, a inaczej prezentuje się gołym okiem. Dlatego tak ważne jest, zanim zamówisz tysiące wizytówek, aby sprawdzić „jak leżą w dłoni”.

Zamów z drukarni próbki, aby zobaczyć jakimi możliwościami dysponuje i jaka jest jakość ich prac. Dopiero po obejrzeniu próbek i wybraniu techniki wykonania będziesz mógł zamówić odpowiedni projekt. Nasza drukarnia daje Ci taką możliwość.

Zamawiasz setki… tysiące nowych wizytówek? Pamiętaj o kilku krokach zanim zlecisz produkcję. Dzięki temu nie wyrzucisz pieniędzy w błoto:

  • Najpierw zamów próbki wizytówek z drukarni.
  • Z próbek wybierz tą, która najbardziej Ci się podoba i dowiedz się jaką techniką druku została wykonana.
  • Zleć przygotowanie projektu wizytówki pod tą konkretną technikę druku.
  • Zleć druk.
  • Ciesz się ekskluzywnymi wizytówkami.

Comments are closed.