Laminowanie grubą folią

Laminowane wizytówki dla pracowników portalu NaTemat wykonaliśmy z zastosowaniem trzech kolorów: białego, pomarańczowego i niebieskiego, dokładnie w proporcji odpowiadającej przedstawionej kolejności. Tłem dla wizytówek jest biały papier, logo jest pomarańczowe z czarnym dwukropkiem, imię i nazwisko i dane na rewersie również, natomiast dane kontaktowe nadrukowaliśmy z wykorzystaniem szarej farby.

Takie zastosowanie kolorów pozwoliło nam wyeksponować przede wszystkim logo. Bardzo intensywny, pomarańczowy kolor rzuca się w oczy, natomiast dodatkowe informacje na rewersie pozwalają zapoznać się ze specyfiką portalu i ideą jego działania. Do stworzenia wizytówek dla NaTemat wykorzystaliśmy druk cyfrowy, który cechuje się niskim kosztem przy małych nakładach oraz bardzo krótkim czasem realizacji. Do zalet tej metody trzeba zaliczyć jeszcze możliwość dowolnej personalizacji pojedynczego wydruku.

Całość została zalaminowana dwustronnie grubą matową folią (250mic), co sprawiło, że wizytówki sprawiają wrażenie grubej i sztywnej karty plastikowej. Laminowanie sprawia, że wizytówki są bardziej odporne na zalania, zniszczenia i nie wycierają się wraz z upływem czasu. Taka wizytówka możne być przechowywana przez lata i nie traci na wyglądzie.

Laminowane wizytówki są w tym przypadku zarówno proste, jak i bardzo interesujące.