Modne miedziane wizytówki

Projekt tych wizytówek należy do jednych z naszych ulubionych. Połączyliśmy w nim kilka technik drukarskich – kaszerowanie oraz metodę hot-stampingu. Pozwoliło to na uzyskanie bardzo klasycznego, ale jednocześnie też zwracającego uwagę projektu. Wizytówki są miedziano-czarne. Rewers to miedziany papier barwiony w masie z czarnym nadrukiem, natomiast awers to czarny papier z hot-stamopingiem w kolorze miedzianym.

Taka kolorystyka odpowiada założeniu, że firma ma prezentować się ekskluzywnie i w sposób tradycyjny. Zastosowanie ciemnych barw i złocenie podkreślają klasę, powodują wręcz wrażenie luksusu. To oddziałuje na osobę, która otrzyma taką wizytówkę i pozwala na spełnianie celów biznesowych. Projekt, dzięki zastosowaniu metody kaszerowania, jest bardzo charakterystyczny. Wizytówki są dość grube, a to przekłada się na zaznaczenie silnej pozycji firmy na rynku. Brzegi wizytówek są w kolorze użytych papierów.

Im bardziej ekskluzywne są materiały reklamowe, którymi dysponuje firma, tym lepiej dla jej wizerunku, tym bardziej, gdy zajmuje się sprzedażą produktów lub usług premium.