Drukarnia online

W dobie internetu wszystko jest łatwiejsze. Obecnie wielu ludzi woli zamawiać wszystko przez sieć. To znacznie wygodniejsze niż tracenie czasu na stanie w korkach i niekończących się kolejkach. Właśnie dlatego tak popularne są zakupy online a liczba sklepów internetowych stale rośnie.

W niemal w każdej branży, największe firmy i najbardziej znane marki udostępniają możliwość zakupów przez sieć. Również nasza drukarnia.

Tanio, szybko… bez wychodzenia z domu

Drukarnia AGAnet od wielu lat udostępnia możliwość zamawiania przez sieć. U nas w kilka chwil, pocztą elektroniczną, złożysz dowolne zamówienie. A po realizacji, wyślemy je do Ciebie kurierem. W ten sposób, bez wychodzenia z domu lub biura możesz zamówić i otrzymać wizytówki oraz inne dostępne u nas produkty. Drukarnia online to doskonały sposób na szybkie realizowanie zleceń.

zamówienie mailem  arrow  druk  arrow  wysyłka kurierem

drukarnia-online drukarnia-on-line aganet-online

Sprawdź sam jakie to proste!

Chcesz zamówić wizytówki? A może ulotki, teczki ofertowe, broszury, katalogi, foldery, plakaty, koperty z nadrukiem, papier firmowy, biuletyny firmowe, naklejki oraz książki? Sprawdź naszą ofertę i zamów online.

Znamy potrzeby naszych Klientów i sposób zamawiania uprościliśmy do absolutnego minimum. Wystarczą trzy proste kroki, aby otrzymać swoje zamówienie.

  • Krok 1. Napisz do nas email z opisem publikacji, którą chcesz zamówić (wymiar, ilość, kolorystyka i rodzaj papieru). Jeśli masz gotowy projekt, prześlij go jako załącznik. A jeśli chcesz, żeby nasz grafik zaprojektował wygląd danej publikacji, napisz w mailu o swoich wymaganiach. My przygotujemy Ci indywidualną wycenę.
  • Krok 2. Oczekuj od nas wiadomości zwrotnej z potwierdzeniem dokonania zamówienia oraz pro-formą (prosimy o podanie danych do wystawienia faktury).
  • Krok 3. Czekaj na kuriera. Projekt wyślemy do Ciebie na podany adres. Za przesyłkę nie zapłacisz dużo. Nadanie każdej paczki do 31 kg kosztuje tylko 20 zł brutto. Wizytówki dotrą do Ciebie w kartonowych pudełkach. Każda przesyłka jest starannie pakowana i ubezpieczona.

Prawda, że proste?

Nasza drukarnia oferujemy ekskluzywne produkty, które spełnią oczekiwania każdego. A to wszystko na wyciągnięcie ręki. Potwierdziło to tysiące naszych zadowolonych Klientów. Zamów online.

Comments are closed.