Wizytówki ze złoceniem

wizytowki-ze-zloceniem wizytowki-zlocone zlocenie zlote-wizytowki

Wizytówki ze złoceniem są również nazywane hot-stampingiem, termodrukiem lub hot-printem. Jest to technika druku z użyciem folii hot-stampingowej i matryc wykonanych z materiału przewodzącego ciepło. Folia pod wpływem dużego docisku i temperatury zostaje wprasowana w materiał.

Nazwa „złocenie” od razu sugeruje kolor folii, jaka ma być wykorzystana. Można jednak zastosować różne kolory folii. Najczęściej spotykane to: złoto, srebro, miedź, czerwień, zieleń, granat. Srebrzenie na wizytówkach zazwyczaj jest bardziej „chłodne” i surowe w porównaniu do złocenia.  Oczywiście kolor folii powinno się dobrać do stylu projektu oraz do koloru papieru, tak aby wszytko razem harmonizowało ze sobą.

Złoceniem lub srebrzeniem najczęściej wykonujemy najważniejsze elementy na wizytówkach czyli logo i nazwę firmy. Do produkcji możemy użyć papieru barwionego w masie o dowolnym kolorze lub też zadrukować papier biały na odpowiednią kolorystykę.

Do wykonania wizytówek złoconych jest niezbędne wyprodukowanie specjalnej matrycy. Po produkcji matryca jest Państwa własności i może być wielokrotnie wykorzystywana co znacznie obniża koszty w przypadku powtarzania druku lub dodruku wizytówek dla kolejnych osób z firmy.

Wizytówki przed złoceniem są dodatkowo foliowane (folia matowa z dwóch stron) dzięki czemu złocenie jest lepszej jakości. Poza tym zabezpiecza to druk i dodaje sztywności.

Wizytówki ze złoceniem swoim eleganckim wyglądem z pewnością zwrócą uwagę i zainteresowanie innych. A co najważniejsze – zostaną na długo zapamiętane.

Złote wizytówki to dobry wybór dla osób które cenią jakość i styl.

 

Cennik wizytówek ze złoceniem:

Jednostronne, jeden kolor druku + złocenie: Jednostronne, dwa kolory druku + złocenie:
  500 sztuk – cena 835 zł + vat   500 sztuk – cena 910 zł + vat
1000 sztuk – cena 885 zł + vat 1000 sztuk – cena 960 zł + vat
2000 sztuk – cena 915 zł + vat 2000 sztuk – cena 990 zł + vat

 

W danym nakładzie mogą być wizytówki dla kilku osób.
– Papier biała kreda mat 350 g/m2.
– Kolorystyka CMYK lub Pantone.
– Folia matowa dwustronnie.
– Termin realizacji 3-5 dni.

Jeśli chcą Państwo zamówić wizytówki ze srebrzeniem lub  złoceniem, o innych parametrach, np. inny papier, format, kolorystyka czy ilość bardzo prosimy o kontakt.